با توجه به نیاز خدمات تخصصی مبتنی بر مطالعات ژئوتکنیک وتهیه دفترچه گزارش خاک هنگام طراحی سازه و انجام آزمایش­­های بتن، جوش و میلگرد حین ساخت سازه بر آن شدیم تا بتوانیم خدماتی واقعی و قابل استناد به سازندگان محترم ارائه دهیم. از این رو شرکت مشاور تارادیس بنا سازند در سال 1391 تأسیس گردید که در این راستا طی چند سال اخیر تمام توان و تلاش خود را صرف ارائه خدمات تخصصی با کیفیت در کمترین زمان نموده‌­ایم و توانستیم با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص، بازوی توانمندی برای سازنگان و مشاوران باشیم.

مأموریت ما ارائه گزارش­‌های تخصصی براساس نتیجه تست­های صحرایی و آزمایشگاهی بوده که در مرحله طراحی سازه کاملاً قابل استناد می‌­باشد.

 

پیام مدیر عامل

با یاری پروردگار یکتا و قدردانی از همکاران و کارفرمایان گرامی، موجب خرسندی اینجانب است که پس از چندین سال فعالیت تخصصی در حوزه عمرانی افتخار حضور و خدمتگذاری در شرکت تارادیس بنا سازند را دارم. این شرکت براساس نگاه فنی به نیازهای اختصاصی مشتریان و تعهد در انجام امور محوله تأسیس شده است. ما ضمن پایبندی به اخلاق حرفه­ای تلاش داریم همواره در جهت حفظ منافع مشتریان، خدمات عالی در کمترین زمان ممکن ارائه دهیم.

در این مسیر پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی نخبه و جوان، تعهد، فرهنگ سازمانی، قانون محوری، دانش محوری و مشتری­‌مداری می‌­باشد. بر اساس چشم­ انداز شرکت که تبدیل شدن به یک شرکت خوشنام است، تلاش ما از یک سو ارائه خدماتی همه­ جانبه و برتر به مشتریان و از سوی دیگر رضایت این عزیزان می ­باشد.

امیدوارم در سایه توجه خداوند و همراهی همکاران و کارفرمایان محترم در تعالی فعالیت­های شرکت توفیق داشته باشیم.

علی محمدزاده
مدیرعامل و عضو هیأت مدیره